GRA MIEJSKA „Misja Partycypatora”

16 kwietnia 2011 (sobota) Partycypator przybył na Stare Miasto. Czekała już na niego grupa warszawiaków gotowych wziąć udział w walce z wrogami naszego superbohatera.
Partycypator to superbohater, który swą siłę czerpie z pozytywnej energii ludzi próbujących zmieniać na lepsze swoje otoczenie. Pojawił się w Warszawie, by zachęcać mieszkańców stolicy do uczestnictwa w życiu miasta i wspólnym działaniu.
Niestety Partycypator sam nie daje już rady. Jest osłabiony, bo udział mieszkańców miasta w procesie podejmowania decyzji jest coraz mniejszy, a przeciwników coraz więcej...
Warszawiakom nie pozostaje nic innego, jak przyłączyć się do misji superbohatera i wspomóc go w walce z groźnymi przeciwnikami. Pozbądźmy się z przestrzeni miejskiej między innymi śmiertelnego wroga pojazdów i pieszych – Skrzywionej Nawierzchni, nieustannie stresującego mieszkańców Niestarannika czy cynicznego przeciwnika wszelkich dobrych pomysłów – OrganizaZatora. Walka nie będzie łatwa, ale na szczęście wspomogą nas w niej Urzędnicy – Pomocnicy. Te postacie krążyć będą po terenie gry, rozdając dodatkowe punkty w zamian za wykonanie drobnego zadania lub udzielenie odpowiedzi na proste pytanie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły:

TOK FM, Gazeta.pl Warszawa, portal DlaStudenta.pl, TVP Warszawa oraz portal kulturalnie.waw.pl

TOK FM    TVP Warszawa
Nagrody sponsorowały m.in:
     Teatr Baj                TEATR BAJ          Hula kula
TEATR POWSZECHNY               TEATR BAJ                   HULA-KULA

Gra miejska zorganizowana została w ramach projektu "Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w m.st. Warszawie" realizowanego dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.