nagłówek strony
-A A +A

Kończą się konsultacje społeczne w sprawie nowych funkcji Rotundy!

Kończą się konsultacje społeczne w sprawie nowych funkcji Rotundy!

PKO Bank Polski prowadzi konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania części przestrzeni Rotundy. Do tej pory ankietę elektroniczną wypełniło już niemal 8500 osób. To już ostatnie chwile trwania konsultacji społecznych w sprawie Rotundy, ankiety wypełniać można do 11 maja 2013 r.

 

Ankietę w wersji elektronicznej znaleźć można na warszawskiej platformie konsultacji społecznych TUTAJ oraz na stronie www.rotunda2013.pl. Dodatkowo ankieta w wersji papierowej dostępna jest w oddziałach PKO Banku Polskiego w Warszawie.

 

Rotunda 2013 to przedsięwzięcie złożone z czterech etapów. Trwające do 11 maja konsultacje społeczne są drugim – po panelach z ekspertami - elementem dialogu społecznego prowadzonego przez PKO Bank Polski. Wyniki konsultacji będą stanowić element warunków w międzynarodowym konkursie architektonicznym Changing The Face 2013, którego współorganizatorami są warszawski oddział SARP, Polish Green Building Council, architizer.com oraz firma DuPont. Konkurs ogłoszony zostanie na przełomie maja i czerwca tego roku. Bank zrealizuje zwycięski projekt po uzyskaniu stosownych zezwoleń.