nagłówek strony
-A A +A

Park przy ul. Magicznej na Białołęce – PODSUMOWANIE KONSULTACJI

Park przy ul. Magicznej na Białołęce – PODSUMOWANIE KONSULTACJI

Na podstawie wyników pierwszego etapu konsultacji społecznych powstał projekt parku przy ul. Magicznej na Białołęce. Makieta została zaprezentowana mieszkańcom na V Letnim Pikniku na Osiedlu Derby 17 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami I etapu konsultacji społecznych.

 

Mieszkańcy, którzy odwiedzili stanowisko Urzędu Dzielnicy Białołęka podczas niedzielnego pikniku, mogli zweryfikować koncepcję parku zaprezentowaną na makiecie i zgłosić swoje uwagi. Ruchome elementy makiety (ławki, elementy placu zabaw itp.) można było dowolnie przestawiać, wskazując projektantowi najlepsze ich usytuowanie. Można było również zapoznać się z komputerową wizualizacją koncepcji parku i porozmawiać z projektantem. Po pikniku makieta została przeniesiona do Urzędu Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197 - można ją obejrzeć na I piętrze budynku. Zdjęcia z pikniku znajdziecie w galerii poniżej.

 

Odpowiedzi na uwagi zgłaszane przez mieszkańców podczas spotkania konsultacyjnego przy makiecie znajdziecie w podsumowaniu II etapu konsultacji.

 

Konsultacje odbywały się w dwóch etapach: przez rozpisaniem konkursu na projekt parku (poznanie potrzeb mieszkańców) oraz po powstaniu projektu (spotkanie konsultacyjne z makietą parku).

 

Jak wyglądały inne konsultacje z makietą prowadzone w Warszawie, możecie zobaczyć w galerii zdjęć.

  

 

Konsultacje społeczne prowadzone są w związku z realizacją tytułu inwestycyjnego „Teren sportowo-rekreacyjny przy ul. Magicznej”.