Pole Mokotowskie: wyniki diagnozy oraz raport z warsztatów kreatywnych

Prezentujemy raporty z dwóch pierwszych etapów konsultacji społecznych dot. zagospodarowania Pola Mokotowskiego:

Raport z badań psychologów środowiskowych „Diagnoza użytkowania Pola Mokotowskiego”

Raport z 3 warsztatów z użytkownikami Pola Mokotowskiego oraz 2 terenowych punktów konsultacyjnych

Tabelaryczne zestawienie uwag z forum i e-maili (FORUM)

W kwietniu 2016 r. odbędą się warsztaty metodą charrette – główny element trzeciego etapu konsultacji społecznych, który jest obecnie w trakcie planowania przez zespół roboczy uzgadniający konsultacje społeczne dot. zagospodarowania Pola Mokotowskiego, w skład którego wchodzą przedstawiciele m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych, w tym wnioskodawcy konsultacji Pola. Gdy tylko będzie to możliwe, zamieścimy szczegółowe informacje na temat trzeciego etapu konsultacji społecznych.

Informacje o etapie konsultacji społecznych dot. rodzajów aktywności, jakie powinny być obecne na terenie parku

– „Jakie Pole Mokotowskie?”