Get Adobe Flash player
-A A +A

Koordynatorzy ds. budżetu partycypacyjnego w dzielnicach

W każdej z dzielnic powołany został koordynator, który zajmował się będzie budżetem partycypacyjnym.

Poniżej wykaz kontaktów do wszystkich koordynatorów dzielnicowych:

 


 DZIELNICA               kontakt do koordynatora


Bemowo                  

 

Białołęka                  Bernadetta Włoch-Nagórny, bwloch@ud.bialoleka.waw.pl, tel. 510 33 50                       

 

Bielany                    Anna Koszewska, koszewska_a@poczta.bielany.waw.pl, tel. 373 31 88

 

Mokotów                  Maciej Pszkit, maciej.pszkit@mokotow.waw.pl, tel. 565 14 25                                      

 

Ochota                    Sławomir Nosowicz, snosowicz@urzadochota.waw.pl, tel. 510 206 065
                               Marta Nestorowicz, mnestorowicz@urzadochota.waw.pl, tel. 578 35 20                        
                               Aleksandra Żórawska, azorawska@urzadochota.waw.pl, tel. 578 34 32

 

Praga Południe         Magdalena Mroczek, mmroczek@pragapld.waw.pl, tel. 338 01 99
                               Katarzyna Niwińska, kniwinska@pragapld.waw.pl, tel. 338 08 21                                  

 

Praga Północ            Sebastian Kozłowski, skozlowski@um.warszawa.pl, tel. 590 00 24

 

Rembertów               Anna Koczorowska, akoczorowska@um.warszawa.pl, tel. 443 38 45                           

 

Śródmieście             Mirosław Pawłowski, miroslaw.pawlowski@srodmiescie.warszawa.pl, tel. 279 20 75

 

Targówek                  Justyna Skalska-Stadejek, Juskalska@targowek.waw.pl, tel. 443 85 37                        

 

Ursus                       Aleksandra Magierecka, amagierecka@ursus.warszawa.pl, tel. 478 61 43

                                Bogusław Łopuszyński, arsus_kino@arsus.pl                                                             

                                Norbert Pyza, npyza@ursus.warszawa.pl                         

       

Ursynów                   Nikola Jennek, njennek@ursynow.pl, tel. 443 75 02                                                   

 

Wawer                      Katarzyna Pałasz, kpalasz@um.warszawa.pl, tel. 443 68 34

                                Marcin Małyska, mmalyska@um.warszawa.pl, tel. 443 68 27                     

 

Wesoła                     Aleksander Graniewski, agraniewski@um.warszawa.pl, tel. 773 60 87

 

Wilanów                    Aneta Wolska-Zapatoczny, awolska@um.warszawa.pl, tel. 116 87 97                       

 

Włochy                     Katarzyna Świtalska, kswitalska@um.warszawa.pl, tel. 443 42 94

 

Wola                         Mirosław Starzyński, miroslaw.starzynski@wola.waw.pl, tel. 510 205 617                  

 

Żoliborz                     Anna Symonowicz, asymonowicz@zoliborz.org.pl, tel.  560 12 10