nagłówek strony
-A A +A

Jaka zieleń na Grochowskiej? [II ETAP]

Czas trwania: 
pt, 09/10/2020 - 00:00 - wt, 10/11/2020 - 17:37
Nowa zieleń to nowe przyjazne miejsca wypoczynku, krok w stronę czystszego powietrza i niższej temperatury w Twoim sąsiedztwie. Nowa zieleń może również chronić Twoją okolicę przed nielegalnym parkowaniem.
 
W ubiegłym roku zebraliśmy uwagi i postulaty mieszkańców odnośnie funkcjonowania i zagospodarowania ulicy Grochowskiej. Rozmawialiśmy o nowej zieleni, o nowych miejscach wypoczynku i spotkań, o ławkach i koszach na śmieci, a także o tym, które chodniki i ścieżki wymagają zmian.
 
Na podstawie wytycznych mieszkańców powstały koncepcje zazielenienia ulicy, którą teraz chcemy Ci pokazać. Koncepcję opublikujemy wkrótce.
 
Zbieramy różne opinie. Każdy głos się liczy!
 

W związku z potrzebą przeprowadzenia dodatkowych uzgodnień z wybranymi jednostkami m.st. Warszawy oraz uzupełnienia projektu koncepcji dla ulicy Grochowskiej, przy jednocześnie występujących utrudnieniach w funkcjonowaniu urzędu związanych z pandemią COVID19 – zaszła konieczność zmiany terminu konsultacji dotyczących ulicy Grochowskiej w ramach II. etapu konsultacji społecznych „Zielone ulice”. Nowy termin konsultacji i spotkania zostanie podany wkrótce.


 

 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

 

Porozmawiajmy o koncepcji zazielenienia ul. Grochowskiej podczas spotkania on-line z projektantami
 
UWAGA! Zaplanowane na 20 października spotkanie konsultacyjne w ramach II etapu konsultacji społecznych dla ulicy Grochowskiej zostało odwołane.
Nowy termin podamy wkrótce. Przepraszamy za niedogodności.
 
  • 20 października (wtorek) o godz. 17.00
 
Transmisję znajdziesz na kanale "Konsultacje społeczne w Warszawie" >>>
 
Zobacz koncepcję zazielenienia ul. Grochowskiej (dostępna od 16 października) i powiedz nam co myślisz.
 
  • e-mailem: konsultacje@zzw.waw.pl
  • pocztą: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, ul. Hoża 13a, 00-528 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego)

 

Mobilny Punkt Informacyjny

UWAGA - z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną - musieliśmy niestety zrezygnować z poprowadzenia zapowiadanego wcześniej mobilnego punktu konsultacyjnego w terenie.

 
  • 20 października w godz. 9.00 - 11.00 na ul. Wąwozowej będzie działał Mobilny Punkt Informacyjny, przy którym odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości dotyczące planowanych zmian i procesu konsultacyjnego.
 
 
Koncepcje zagospodarowania ulic i raport z konsultacji opublikujemy pod koniec tego roku. Pierwszą zieleń posadzimy już w 2021 roku.
 
Dzięki programowi #zieloneulice zazieleniamy główne ulice Warszawy. Więcej o programie znajdziesz na stronie Zarządu Zieleni m.st. Warszawy.

Jednostka odpowiedzialna: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

Podstawa prawna: UCHWAŁA NR LXI/1691/2013 Rady m.st. Warszawy z dnia 11 lipca 2013 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami m.st. Warszawy

 

❗ UWAGA

Zaplanowane na 20.10.2020 r. spotkanie konsultacyjne w ramach II etapu konsultacji społecznych dla ulicy Grochowskiej - zostało odwołane.

Nowy termin podamy wkrótce. Przepraszamy za niedogodności.

UWAGA Zaplanowane na 20.10.2020 r. spotkanie konsultacyjne w ramach II etapu konsultacji społecznych dla ulicy Grochowskiej - zostało odwołane.

Nowy termin podamy wkrótce. Przepraszamy za niedogodności.