nagłówek strony
-A A +A

Jaki park Zachodni?

Czas trwania: 
pt, 10/04/2015 (Cały dzień) - pon, 11/05/2015 (Cały dzień)

Zapoznaj się z propozycjami zagospodarowania parku Zachodniego, weź udział w dyskusji, zgłoś swoje uwagi i pomysły. Stwórzmy razem nową zieloną przestrzeń przyjazną dla wszystkich mieszkańców Ochoty!

 

Wniosek Budowa Parku Zachodniego – opracowanie projektu wykonawczego został wybrany do realizacji w głosowaniu przez mieszkańców m.st. Warszawy w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2015. Przed zleceniem projektu budowlanego przygotowano wstępną koncepcję, która poddana będzie konsultacjom społecznym, aby docelowy projekt parku zgodny z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców dzielnicy oraz wszystkich potencjalnych użytkowników przyszłego parku.

 

 

 


przeczytaj RAPORT
 


 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 
 
Zapraszamy na spotkania, w trakcie których będzie można zapoznać się ze proponowaną koncepcją zagospodarowania parku, porozmawiać z projektantami i władzami dzielnicy, zgłosić swoje uwagi i pomysły:
 
  • 20 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.00 w XLVIII LO im. E. Dembowskiego, ul. Szczęśliwicka 50/54
  • 21 kwietnia (wtorek), godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17A, s. 121
  • 28 kwietnia (wtorek), godz. 16.30, Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a
  • 5 maja (wtorek), godz. 18.00 – spacer po parku Zachodnim, zbiórka przy przychodni przy ul. Szczęśliwickiej 36

 

Zachęcamy również do przesyłania swoich uwag drogą elektroniczną na adres konsultacjespoleczne@urzadochota.waw.pl lub zgłaszania ich osobiście w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy przy ul. Grójeckiej 17A, w godzinach pracy urzędu.

 

 

 

 

     

 


Jednostka odpowiedzialna: Urząd Dzielnicy Ochota
Podstawa prawna:
 UCHWAŁA NR LXI/1691/2013 Rady m.st. Warszawy z dnia 11 lipca 2013 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami m.st. Warszawy

 

Załączniki: 
Plik: PROJEKT KONCEPCYJNY PARKU ZACHODNIEGO, rozmiar pliku: 1227.02 KB
Pobierz
Plik: OPIS PROJEKTU, rozmiar pliku: 1105.59 KB
Pobierz
Plik: Raport z konsultacji Jaki park Zachodni, rozmiar pliku: 1493.89 KB
Pobierz