nagłówek strony
-A A +A

Jakie miejsce dla mieszkańców przy ulicy Karczunkowskiej?

Czas trwania: 
śr, 18/11/2020 (Cały dzień) - wt, 08/12/2020 (Cały dzień)

Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące utworzenia Miejsca Aktywności Lokalnej przy ul. Karczunkowskiej 138. Chcemy poznać opinie mieszkańców tej okolicy na temat tego, jak zagospodarować takie miejsce i jak powinno ono działać. Podczas konsultacji możesz spotkać się i porozmawiać z nami on-line (7 grudnia), wypełnić internetową ankietę lub przesłać swoje pomysły e-mailem. Masz czas do 8 grudnia 2020 roku. Liczy się każdy głos!

 

Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy planuje zagospodarować pawilon przy ul. Karczunkowskiej 138 wraz z jego otoczeniem. Chcemy stworzyć w nim Miejsce Aktywności Lokalnej (MAL), czyli przestrzeń, w której mieszkańcy będą mieli możliwość bezpłatnego spędzenia wolnego czasu, spotkania się ze swoimi sąsiadami, wspólnego rozwijania zainteresowań lub realizacji projektów o sąsiedzkim charakterze.

 

Chcemy, aby miejsce to pomogło w integracji mieszkańców Ursynowa, a zwłaszcza osiedla Jeziorki Południowe. Pawilon ma powierzchnię 118 m2, a działka na której stoi ma 424 m2.

 

Zastanówmy się razem, co chcemy w nim robić, jak to miejsce mogłoby działać i wyglądać.

Czym jest miejsce aktywności lokalnej można dowiedzieć się na stronie >>>

 


Konsultacje trwają do 8 grudnia 2020


 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

 

 

Infolinia w sprawie konsultacji jest dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 12 pod nr. 509 690 364. Telefonicznie można zgłosić swoje opinie, pomysły na zagospodarowanie konsultowanego obiektu, wyjaśnić wątpliwości; można też zapisać się na spotkanie 7 grudnia.

 

Chcesz, żeby sąsiedzi dowiedzieli się o konsultacjach? Pobierz i wydrukuj czarno-biały plakat!

 

Twoja opinia się liczy!


Jednostka odpowiedzialna: Urząd Dzielnicy Ursynów

Podstawa prawna: Uchwała nr LXI/1691/2013 Rady m.st. Warszawy z 11 lipca 2013 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami m.st. Warszawy