nagłówek strony
-A A +A

Jak parkować na Człuchowskiej?

Czas trwania: 
śr, 20/10/2010 (Cały dzień) - śr, 10/11/2010 (Cały dzień)

Urząd Dzielnicy Bemowo zastanawia się, jak rozwiązać problem parkowania przy ul. Człuchowskiej.

 

Możliwe jest:

- utworzenie wzdłuż ulicy miejsc postojowych

- budowa parkingu dla mieszkańców, w pobliżu Komisariatu Policji przy

ul. Raginisa.

 

 

 

 

 

 


Konsultacje już się zakończyły: PRZECZYTAJ RAPORT


 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

Zgodnie z wstępną opinią uzyskaną od Inżyniera Ruchu oba warianty są możliwe do zrealizowania. Najważniejsze jest jednak pytanie, który z wariantów najlepiej rozwiąże problem związany z parkowaniem na ulicy. Być może istnieje jakieś inne rozwiązanie, które lepiej zapewniłoby bezpieczeństwo mieszkańcom i użytkownikom ul. Człuchowskiej. Z tego względu Urząd Dzielnicy i Centrum Komunikacji Społecznej zaprosił mieszkańców do dyskusji, jak rozwiązać problem parkowania na ulicy Człuchowskiej?

 

Podczas spotkania, które odbyło się 10 listopada 2010, padło wiele ciekawych opinii i propozycji miejsc, w których można zdaniem mieszkańców urządzić miejsca parkingowe.

 

Na podstawie wniosków z konsultacji Urząd Dzielnicy podejmie decyzję czy, i w jakim kształcie, realizować tę inwestycję.

 

 

Konsultacje były organizowane w ramach projektu „Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w m.st. Warszawie” realizowanego dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

 

Załączniki: 
Plik: Raport ze spotkania konsultacyjnego, rozmiar pliku: 255.71 KB
Pobierz