Poznaj projekt planu dla tzw. "Sadybianki"

śr, 03/06/2015 (Cały dzień) - śr, 29/07/2015 (Cały dzień)
8 czerwca rozpocznie się wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego  planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Miasto-Ogród Sadyba – cz. II a, czyli tzw. "Sadybianki"

Konsultacje społeczne organizowane są w ramach projektu „Warszawskie plany miejscowe – poszukiwanie modelu partycypacyjnego” realizowany jest przez Stowarzyszenie na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego „Odblokuj” we współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Konsultacje już się zakończyły – przeczytaj RAPORT

Trwa procedura uchwalania miejscowego obszaru Miasto-Ogród Sadyba – cz. II a, czyli tzw. "Sadybianki". 8 lipca 2015 roku zakończyło się wyłożenie do publicznego wglądu projektu planu, a 29 lipca 2015 roku zakończyło się zbieranie uwag do projektu. W ramach wyłożenia projektu planu odbyły się dyskusja publiczna oraz dodatkowe działania konsultacyjne. W pawilonie konsultacyjnym wypowiedziało się 186 osób. Działania konsultacyjne zostały podsumowane podczas dyskusji publicznej.

PRZECZYTAJ

>>> Informator o projekcie planu dla „Sadybianki” <<<

OBEJRZYJ

>>> rysunek projektu planu <<<

ZAPOZNAJ SIĘ

>>> z tekstem projektu planu <<<

>>> z prognozą oddziaływania na środowisko <<<

• Przyjdź do pawilonu informacyjno-konsultacyjnego na Skwerze Ormiańskim

Obejrzyj makietę, poznaj projekt i wyraź swoją opinię!
Pawilon działa przez ponad tydzień, od piątku 12 do niedzieli 21 czerwca, w godzinach 11:00-19:00

• Weź udział w dyskusji publicznej o projekcie planu – 22 czerwca 2015 (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 115 przy ul. Okrężnej 80 w Warszawie

Wyłożenie projektu planu: od 8 czerwca do 8 lipca 2015 r. w siedzibie Urzędu m. st. Warszawy, ul. Marszałkowska 77/79, parter – sala obsługi mieszkańców, w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00

• Dyżury projektanta w miejscu wyłożenia planu: wtorki, godz. 9.00 - 13.00.

Uwagi do planu można składać do 29 lipca 2015 r.

Plik: RAPORT z KONSULTACJI MPZP SADYBIANKA, rozmiar pliku: 5838.95 KB