nagłówek strony
-A A +A

Stwórz swój własny "magiczny" park na Białołęce!

Czas trwania: 
pon, 27/02/2012 (Cały dzień) - czw, 22/03/2012 (Cały dzień)

Urząd Dzielnicy Białołęka chce stworzyć, we wschodniej części Białołęki, przy ul. Magicznej nowy teren rekreacyjno-sportowy. Zależy nam, aby było to miejsce, w którym atrakcje dla siebie znajdą zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i młodzież, a także osoby starsze. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w jego zaprojektowaniu.

 

Przed powstaniem projektu parku, chcielibyśmy poznać potrzeby mieszkańców. W oparciu o te opinie przygotowane zostaną wytyczne do konkursu, a następnie stworzony projekt tego terenu.

 

Teren, na którym powstanie park ma prawie 3 hektary.

 

 

 


Te konsultacje już się zakończyły:  PRZECZYTAJ PODSUMOWANIE I ETAPU

                                                            PRZECZYTAJ PODSUMOWANIE II ETAPU


 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

Konsultacje społeczne odbywać się będą w 2 etapach - przed powstaniem projektu oraz już po rozstrzygnięciu konkursu.

 

  • I etap: w dniach od 27 lutego do 21 marca będzie można wypełnić ankietę on-line /dostępna była w trakcie trwania konsultacji/, a także komentować lub zadawać pytania (odnośnik poniżej)

 

  • II etap: w oparciu o wyniki pierwszego etapu konsultacji powstanie projekt parku - w czerwcu 2012 roku będzie się można przyjrzeć jego makiecie oraz zaproponować ewentualne zmiany (jak wyglądają konsultacje z makietą, zobaczyć można w galerii zdjęć)

 

Wyniki I etapu konsultacji opublikujemy pod koniec marca na stronach www.konsultacje.um.warszawa.pl oraz www.bialoleka.waw.pl.

 

Załączniki: