nagłówek strony
-A A +A

Skwer w Starej Miłośnie

Czas trwania: 
pt, 03/09/2010 (Cały dzień) - pon, 20/09/2010 (Cały dzień)

Konsultacje społeczne  w Starej Miłośnie służyły poznaniu opinii mieszkańców na temat propozycji urządzenia terenu rekreacyjnego przy ul. Jeździeckiej. Na podstawie zebranych opinii powstał nowy projekt urządzenia terenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Te konsultacje już się zakończyły: PRZECZYTAJ RAPORT


 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

Wnioski i uwagi mieszkańców zebrane podczas konsultacji dotyczących terenu przy ul. Jeździeckiej w Starej Miłośnie, które rozpoczęły się podczas warsztatów z makietą 3-4 września 2010r. a zakończyły spotkaniem 20 września 2010r., w znakomitej większości znalazły się w opracowywanej koncepcji zagospodarowania tego terenu.

 

Projekt został uzupełniony m.in. o postulowane przez mieszkańców ławki (ich liczba wzrosła z 8 do ponad 20), stoliki do gry w szachy czy chińczyka, ogrodzenie wokół placu zabaw dla młodszych dzieci, czy zwiększone ilości urządzeń przeznaczonych dla starszych dzieci. Zgodnie z sugestiami mieszkańców nawierzchnia projektowanych ścieżek zmieniona została na częściowo utwardzoną, tak aby można było na niej jeździć na rolkach czy dziecięcych rowerkach. Przy wejściu na teren zaprojektowane zostały także stojaki rowerowe z niewielką wiatą.

 

Dzielnica Wesoła planuje rozpocząć realizację projektu od ogłoszenia przetargu na projekt techniczny jeszcze w tym roku.

 

Konsultacje były organizowane w ramach projektu „Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w m.st. Warszawie” realizowanego dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

Załączniki: 
Plik: Raport z konsultacji, rozmiar pliku: 1156.11 KB
Pobierz