nagłówek strony
-A A +A

Zaparkuj rowerem na Białołęce!

Czas trwania: 
wt, 16/04/2013 - 10:00 - śr, 15/05/2013 - 23:59

Wiosna zawitała u nas już na dobre. Wraz z nią rozpoczął się również sezon na wycieczki rowerowe. Słoneczna pogoda zachęca, by odkurzyć swój pojazd i ruszyć – do szkoły lub pracy, w wolnej chwili – do lasu, parku, albo po prostu przed siebie.

 

Co zrobić, gdy chcemy na chwilę bezpiecznie zostawić swój rower, jednak nie ma odpowiedniego miejsca?

 

Urząd Dzielnicy Białołęka znalazł rozwiązanie na ten problem.

Dzięki porozumieniu z Zarządem Transportu Miejskiego już w najbliższe wakacje na Białołęce pojawi się 100 nowych stojaków rowerowych. Gdzie będzie można je znaleźć? O to właśnie chcielibyśmy spytać mieszkańców.

 


Konsultacje już się zakończyły: PRZECZYTAJ PODSUMOWANIE


 

Zależy nam na tym, by stojaki stanęły tam, gdzie będą najbardziej potrzebne – mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo wskazać najlepsze lokalizacje. 

 

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

Wybrane przez siebie lokalizacje można zgłaszać online TUTAJ lub wypełniając ankietę w Urzędzie Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197 (parter)

  • w poniedziałki w godz. 8.00-18.00
  • od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00

 

Konsultacje społeczne trwają do 15 maja 2013 r., a ich wyniki opublikujemy na przełomie maja i czerwca na stronach: www.konsultacje.um.warszawa.pl oraz www.bialoleka.waw.pl.

 

Stojaki zostaną zamontowane w miejscach najczęściej wybieranych przez mieszkańców (pod warunkiem, że będą to tereny należące do m.st. Warszawy w dyspozycji Dzielnicy Białołęka).

 

 

Jednostka odpowiedzialna: Urząd Dzielnicy Białołęka

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
                               Tekst ustawy w Internetowym Systemie Aktów Prawnych