nagłówek strony
-A A +A

Koordynatorzy ds. konsultacji społecznych w dzielnicach i w biurach

Na mocy zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie określenia zasad postępowania w Urzędzie m.st. Warszawy w związku z przeprowadzanymi konsultacjami z mieszkańcami m.st. Warszawy (zarządzenie Nr 4925/2013 z dnia 3 września 2013 r.) w każdej z dzielnic i w wybranych biurach Urzędu m.st. Warszawy powołany został koordynator ds. konsultacji z mieszkańcami.

 

 

 Bemowo

 

Sylwia Rycyk

 

 srycyk@um.warszawa.pl  22 443 76 93
 Białołęka

Anna Rurka

Joanna Pernal-Stasińska

 arurka@um.warszawa.pl

 jpernal-stasinska@um.warszawa.pl

 22 443 83 35

 

 Bielany

 

Sylwia Lacek

 

 slacek@um.warszawa.pl

 22 443 47 62

 Mokotów

 

Maciej Pszkit

 

 mpszkit@um.warszawa.pl  22 443 63 32  
 Ochota

 

Magdalena Hennig
-Rosiecka

 

 magdalena.hennig@um.warszawa.pl  22 578 34 79
 Praga-
 Południe

 

Magdalena Mroczek

 

 mmroczek@um.warszawa.pl  22 443 52 44
 Praga-Północ

 

Dominika Goraj

 

 dgoraj@um.warszawa.pl  22 443 80 72
 Rembertów

 

Karolina Matuszak

 

 kmatuszak@um.warszawa.pl  22 443 39 18
 Śródmieście

 

Ewa Janyszko

 

 ejanyszko@um.warszawa.pl  22 443 92 45
 Targówek

 

Sylwia Weilandt

 

 sweilandt@um.warszawa.pl  22 443 85 31
 Ursus

 

Jerzy Lipka-Wołowski

 

 j.lipka@um.warszawa.pl

 22 443 62 45

 Ursynów

 

Grażyna Nogowska
-Bielejewska

 

 gnogowska@um.warszawa.pl   22 443 71 43
 Wawer

 

Dorota Głażewska

 

 dglazewska@um.warszawa.pl  22 443 68 69
 Wesoła

 

Magdalena Ostapiuk

 

 mostapiuk@um.warszawa.pl  22 443 40 27
 Wilanów 

 

Elwira Wiechecka

 

 ewiechecka@um.warszawa.pl  22 443 50 05
 Włochy

Katarzyna Piwkowska
-Zacharska

 kpiwkowska@um.warszawa.pl  22 443 43 06
 Wola

 

Joanna Rutkowska

 

 j.rutkowska@um.warszawa.pl  22 443 56 16

 

Żoliborz

 

Anna Orzechowska

aorzechowska@um.warszawa.pl  22 443 88 95

                  

 

 

 Biuro Architektury
 i Planowania  Przestrzennego
Paulina Okoń-Górecka  pokon@um.warszawa.pl  22 443 24 18

 Biuro Polityki Mobilności

 i Transportu

 

Aleksandra Jankowska

 

 a.jankowska@um.warszawa.pl  22 443 06 56
 Biuro Edukacji

 

Agnieszka Obłękowska 

 

 aoblekowska@um.warszawa.pl

 22 443 36 37

 Biuro Funduszy  Europejskich i Polityki  Rozwoju

 

Edyta Pietr

 epietr@um.warszawa.pl

 22 443 02 27

 Biuro Rozwoju  Gospodarczego

 

Bożena Pawłowska

 b.pawlowska@um.warszawa.pl

 22 443 22 12

 Biuro Gospodarki  Odpadami  Komunalnymi

Agnieszka Radziłowska

 aradzilowska@um.warszawa.pl

 22 443 45 10

 Biuro Infrastruktury

 

Marta Bugaj

 

 m.bugaj@um.warszawa.pl  22 443 35 93

 Biuro Koordynacji  

 Inwestycji

 i Remontów w Pasie  Drogowym

Emilia Niedzwiedzka

 e.niedzwiedzka@um.warszawa.pl  22 443 22 79
 Biuro Kultury

 

Edyta Mietkowska

 

 emietkowska@um.warszawa.pl  22 443 03 37

 Biuro Ochrony

 Środowiska

 

Aleksandra Gładysz

 

agladysz@um.warszawa.pl

 22 443 25 54

 Biuro Polityki

 Lokalowej

 

Joanna Maj

Aleksandra Pawełkiewicz

 

 jmaj@um.warszawa.pl

 apawelkiewicz@um.warszawa.pl

 22 443 37 25

 22 443 37 07

 Biuro Pomocy

 i Projektów Społecznych

 

Emilia Samsel

 

 esamsel@um.warszawa.pl  22 443 14 81
 Biuro Polityki  Zdrowotnej

 

Rafał Muszyński

 

 r.muszynski@um.warszawa.pl  22 443 07 21
 Biuro Sportu i  Rekreacji

 

Emilia Godlewska

 

 egodlewska@um.warszawa.pl  22 443 24 65

 

 Biuro Stołecznego  Konserwatora  Zabytków

 

Aneta Bojanowska

 

 abojanowska@um.warszawa.pl  22 443 36 51
 Urząd Stanu  Cywilnego

 

Małgorzata Drwięga

 

 mdrwiega@um.warszawa.pl  22 443 12 08

                

 

 

 Zarząd Dróg Miejskich

 

Katarzyna Górska-Manczenko  k.gorska@zdm.waw.pl  22 558 91 28

 

 Zarząd Miejskich Inwestycji

 Drogowych

 

Agata Choińska-Ostrowska  rzecznik@zmid.waw.pl  508 010 894

 

 Zarząd Transportu Miejskiego

 

Łukasz Filipczak  l.filipczak@ztm.waw.pl  22 459 42 68

 

 Tramwaje Warszawskie

 Sp. z o.o.

 

Łukasz Oleszczuk

Barbara Racis

 

 loleszczuk@tw.waw.pl

 bracis@tw.waw.pl

 22 534 43 09