Get Adobe Flash player
-A A +A

Koordynatorzy ds. konsultacji społecznych w dzielnicach i w biurach

Na mocy zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie określenia zasad postępowania w Urzędzie m.st. Warszawy w związku z przeprowadzanymi konsultacjami z mieszkańcami m.st. Warszawy (zarządzenie Nr 4925/2013 z dnia 3 września 2013 r.) w każdej z dzielnic i w wybranych biurach Urzędu m.st. Warszawy powołany został koordynator ds. konsultacji z mieszkańcami.

 

 

 Bemowo

 

Paweł Strzelczyk

 

 pstrzelczyk@um.warszawa.pl  22 443 76 90
 Białołęka

Anna Rurka

Joanna Pernal-Stasińska

 arurka@um.warszawa.pl

 jpernal-stasinska@um.warszawa.pl

 22 510 33 50

 22 510 33 53

 Bielany

 

Sylwia Lacek

 

slacek@um.warszawa.pl

 22 443 47 62

 Mokotów

 

Maciej Pszkit

 

 mpszkit@um.warszawa.pl  22 443 63 32  
 Ochota

 

Magdalena Hennig
-Rosiecka

 

 magdalena.hennig@um.warszawa.pl  22 578 34 79
 Praga-
 Południe

 

Magdalena Mroczek

 

 mmroczek@um.warszawa.pl  22 443 52 44
 Praga-Północ

 

Barbara Domańska

 

 b.domanska@um.warszawa.pl  22 443 79 14
 Rembertów

 

Agnieszka Willimowska

 

 awillimowska@um.warszawa.pl  22 443 39 18
 Śródmieście

 

Ewa Janyszko

 

 ejanyszko@um.warszawa.pl  22 443 92 45
 Targówek

 

Sylwia Weilandt

 

 sweilandt@um.warszawa.pl  22 443 85 31
 Ursus

 

Wiesław Gińko

Iwona Jabłonowska

 

 wginko@um.warszawa.pl

 ijablonowska@um.warszawa.pl

 22 443 61 62

 22 443 61 13

 Ursynów

 

Grażyna Nogowska
-Bielejewska

 

 gnogowska@um.warszawa.pl   22 443 71 43
 Wawer

 

Dorota Głażewska

 

 dglazewska@um.warszawa.pl  22 443 68 69
 Wesoła

Magdalena Ostapiuk

 wesola.sekretariat@um.warszawa.pl

 22 773 60 67

 22 773 60 60

 22 773 60 61

 Wilanów 

 

Elwira Wiechecka

 

 ewiechecka@um.warszawa.pl  22 443 50 05
 Włochy

Katarzyna Piwkowska
-Zacharska

 kpiwkowska@um.warszawa.pl  22 443 43 06
 Wola

 

Joanna Rutkowska

 

 j.rutkowska@um.warszawa.pl  22 443 56 16
 Żoliborz

 

Monika Nowaczyk-Lasota

 mnowaczyk@um.warszawa.pl  22 443 89 18

                  

 

 

 Biuro Architektury
 i Planowania  Przestrzennego
Paulina Okoń-Górecka  pokon@um.warszawa.pl  22 443 24 18
 Biuro Drogownictwa
 i Komunikacji

 

Monika Rybczyńska

 -Ejchorszt

 

 mrybczynska@um.warszawa.pl  22 443 06 56
 Biuro Edukacji

 

Alicja Krakiewicz

Agnieszka Obłękowska

 

 akrakiewicz@um.warszawa.pl

 aoblekowska@um.warszawa.pl

 22 443 35 53

 22 443 35 44

 Biuro Funduszy  Europejskich i  Rozwoju  Gospodarczego

 

Edyta Pietr

Robert Wielochowski

 epietr@um.warszawa.pl

 rwielochowski@um.warszawa.pl

 22 443 02 27

 22 443 22 41

 Biuro Gospodarki  Odpadami  Komunalnymi

 

Agnieszka Radziłowska

 aradzilowska@um.warszawa.pl

 22 443 35 10

 Biuro Infrastruktury

 

Marta Bugaj

 

 m.bugaj@um.warszawa.pl  22 443 35 93

 Biuro Koordynacji  Inwestycji
 i Remontów w Pasie  Drogowym

Jakub Turek  jturek@um.warszawa.pl  22 443 22 95
 Biuro Kultury

 

Edyta Mietkowska

 

 emietkowska@um.warszawa.pl  22 443 03 37

 Biuro Ochrony

 Środowiska

 

Magdalena Rawicka

 

 mrawicka@um.warszawa.pl

 22 443 25 54

 Biuro Polityki

 Lokalowej i  Rewitalizacji

 

Joanna Maj

Aleksandra Pawełkiewicz

(w zakresie rewitalizacji)

 

 jmaj@um.warszawa.pl

 apawelkiewicz@um.warszawa.pl

 22 443 37 25

 22 443 37 07

 Biuro Pomocy
 i Projektów  Społecznych

 

Marta Parzych

 

 mparzych@um.warszawa.pl  22 443 14 73
 Biuro Polityki  Zdrowotnej

 

Rafał Muszyński

 

 r.muszynski@um.warszawa.pl  22 443-07-21
 Biuro Sportu i  Rekreacji

 

Emilia Godlewska

 

 egodlewska@um.warszawa.pl  22 443-24-65
 Biuro Stołecznego  Konserwatora  Zabytków

 

Monika Warniewska

 

 mwarniewska@um.warszawa.pl  22 443 36 67
 Urząd Stanu  Cywilnego

 

Małgorzata Drwięga

 

 mdrwiega@um.warszawa.pl  22 443 12 08

                

 

 

 Zarząd Dróg Miejskich

 

Katarzyna Górska-Manczenko  k.gorska@zdm.waw.pl  22 558 91 28

 Zarząd Miejskich  Inwestycji

 Drogowych

 

Agata Choińska-Ostrowska  rzecznik@zmid.waw.pl  508 010 894

 Zarząd Transportu Miejskiego

 

Łukasz Filipczak l.filipczak@ztm.waw.pl  22 459 42 68

 Tramwaje Warszawskie

 Sp. z o.o.

Łukasz Oleszczuk  loleszczuk@tw.waw.pl  22 534 43 09