nagłówek strony
-A A +A

Koordynatorzy ds. konsultacji społecznych w dzielnicach i w biurach

Na mocy zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie określenia zasad postępowania w Urzędzie m.st. Warszawy w związku z przeprowadzanymi konsultacjami z mieszkańcami m.st. Warszawy (zarządzenie Nr 4925/2013 z dnia 3 września 2013 r.) w każdej z dzielnic i w wybranych biurach Urzędu m.st. Warszawy powołany został koordynator ds. konsultacji z mieszkańcami.

 

 

 Bemowo

 

Joanna Ksokowska

 

 jksokowska@um.warszawa.pl  22 443 76 92
 Białołęka

Joanna Pernal

 

 jpernal@um.warszawa.pl

 

 22 443 83 33

 Bielany

 

Olga Książek

 

 oksiazek@um.warszawa.pl

 22 443 47 66

 Mokotów

 

Dariusz Sitterle

 

 dsitterle@um.warszawa.pl  22 443 63 32  
 Ochota

 

Bożidar Blażević

 

 bblazevic@um.warszawa.pl  22 443 96 86
 Praga-
 Południe

 

Magdalena Mroczek

Łukasz Polinceusz

 

 mmroczek@um.warszawa.pl

 lpolinceusz@um.warszawa.pl

 22 443 52 44

 22 443 53 60

 Praga-Północ

 

Joanna Gilewska

 

 jgilewska@um.warszawa.pl  22 443 79 13
 Rembertów

 

Karolina Matuszak

 

 kmatuszak@um.warszawa.pl  22 443 39 18
 Śródmieście

 

Mateusz Lewandowski

 

 m.lewandowski@um.warszawa.pl  22 325 53 53
 Targówek

 

Sylwia Weilandt

 

 sweilandt@um.warszawa.pl  22 443 85 31
 Ursus

 

Piotr Pełka

 

 ppelka@um.warszawa.pl

 22 443 62 45

 Ursynów

 

Grażyna Nogowska
-Bielejewska

 

 gnogowska@um.warszawa.pl   22 443 71 43
 Wawer

 

Dorota Głażewska

 

 dglazewska@um.warszawa.pl  22 443 68 69
 Wesoła

 

Magdalena Domańska

 

 mdomanska@um.warszawa.pl  22 443 40 28
 Wilanów 

 

Anna Kaniewska

 

 a.kaniewska@um.warszawa.pl  22 443 50 05
 Włochy

 

Wiktoria Małecka

 

 wmalecka@um.warszawa.pl  22 443 43 09
 Wola

 

Joanna Rutkowska

 

 j.rutkowska@um.warszawa.pl  22 443 56 16

 

 Żoliborz

 

 

 

 zoliborz.zks@um.warszawa.pl

 

 

 

 

                  

 

 Biuro Architektury

 i Planowania  Przestrzennego

Paulina Okoń-Górecka

 pokon@um.warszawa.pl

 22 443 24 18

 Biuro Edukacji

Kamila Tylkowska-Majcher

  

 ktylkowska@um.warszawa.pl

 

 22 443 35 44

 Biuro Funduszy  Europejskich i Polityki  Rozwoju

Edyta Pietr

 epietr@um.warszawa.pl

 22 443 02 27

 Biuro Rozwoju  Gospodarczego

Beata Smorczewska

 bsmorczewska@um.warszawa.pl

 22 443 22 56

 

 Biuro Gospodarki  Odpadami  Komunalnymi

Agnieszka Radziłowska

 aradzilowska@um.warszawa.pl

 22 443 45 10

 Biuro Infrastruktury

Katarzyna Walczyk

 

 kwalczyk@um.warszawa.pl

 

 

 22 443 22 91

 

 

 Biuro Kultury

 

Edyta Mietkowska

 

 emietkowska@um.warszawa.pl

 

 22 443 03 37

 Biuro Ochrony

 Powietrza i Polityki
 Klimatycznej

 

Zuzanna Zrałek

 

 zzralek@um.warszawa.pl

 22 325 96 19

 Biuro Zarządzania

 Ruchem Drogowym

 

Anna Szymańczyk

 

 aszymanczyk@um.warszawa.pl

 22 325 9719

 

 

 

 

 Zarząd Dróg Miejskich

 

 

Szymon Fertacz

 

 

 s.fertacz@zdm.waw.pl

 

 

 22 55 89 128

 

 

 Zarząd Zieleni

m.st. Warszawy 

 

Stefan Bobrowski  sbobrowski@zzw.waw.pl  22 277 48 21

 

 Zarząd Miejskich Inwestycji

 Drogowych

 

Agata Choińska-Ostrowska  rzecznik@zmid.waw.pl  508 010 894

 

 Zarząd Transportu Miejskiego

 

Michał Piwowarski  m.piwowarski@ztm.waw.pl  22 459 41 59

 

 Tramwaje Warszawskie

 Sp. z o.o.

Barbara Racis

 bracis@tw.waw.pl

 22 534 43 09