nagłówek strony
-A A +A

FORUM: Zapis dyskusji

Czas trwania: 
śr, 19/09/2012 - 19:05 - sob, 10/11/2012 - 23:58
Uwagi można było przesyłać do 10 listopada 2012 roku.

Jak wyobrażasz sobie kulturę w Wawrze? Czy dzielnicowa oferta placówek kultury zaspokaja potrzeby mieszkańców Wawra? Czy kierunki rozwoju kultury powinnny czerpać z tradycji dzielnicy? Czy może należy rozwijać nowatorskie projekty w przestrzeni miejskiej? A może masz propozycje jak połączyć te dwa działania?

Czekamy na Twoje opinie i pomysły!

 

eugenio2

Chętnie bym podyskutował konstruktywnie, ale jakby nic nie widzę, żadnych opinii :(

Klara (niezweryfikowany)

Uwazam ze brakuje w Miedzylesiu oferty dla 30-50 latkow. Moje propozycje:
- zajecia ruchowe (joga, taniec, itp)
- dyskusyjny klub ksiazkowy, filmowy
- warsztaty psychologiczne
- zorganizowane wycieczki rowerowe, kuligi
- nauka np. Jezykow, gotowania , szachy
- wyklady ciekawych osob

Ania (niezweryfikowany)

Panie eugenio2, może w takim razie to my zainicjujmy dyskusję? Jaki ma Pan pomysł na kulturę w Wawrze? Co można by usprawnić, co nowego wprowadzić?

 

Moim zdaniem informacje o wydarzeniach kulturalnych w dzielnicy są słabo lub za późno rozpowszechniane. Ja - dopóki nie wpadnie mi w ręce któraś z lokalnych gazet - nie mam zielonego pojęcia co się w Wawrze dzieje. A plakaty o imprezach widzę praktycznie tylko przy samych klubach kultury. Jako że mieszkam daleko od każdego z nich, niewiele z tych informacji do mnie dociera.

 

W ankiecie były propozycje informowania mailami lub smsami o takich wydarzeniach. To całkiem niezły pomysł. Ulotki do skrzynek też są dobre, mają tylko ten minus, że trafią również do tych, którzy nie chcą takich informacji otrzymywać. A w celu otrzymywania newslettera/smsów trzeba się gdzieś zarejestrować, czyli informacja trafia tylko do zainteresowanych.