nagłówek strony
-A A +A

19 września: prezentacja wizualizacji projektu remontu Kawęczyńskiej

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego projektanci przedstawią wizualizację projektu przebudowy ulicy Kawęczyńskiej. Będą także odpowiadać na pytania i wątpliwości dotyczące projektu.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 września br. o godz. 17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 36.

 

Projekt przebudowy ul. Kawęczyńskiej na odcinku Ząbkowska-Otwocka powstał po uwzględnieniu uwag z konsultacji społecznych, przeprowadzonych w okresie październik-listopad 2010 przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ przy wsparciu Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy oraz uwag wniesionych do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Więcej informacji o dotychczasowym procesie konsultacji społecznych dotyczących ul. Kawęczyńskiej w linku poniżej.

Modernizacja ul. Kawęczyńskiej

Czas trwania: 
czw, 20/01/2011 - 09:47 - pon, 31/12/2012 - 00:00
Urząd Dzielnicy Praga-Północ planuje modernizację ulicy Kawęczyńskiej na odcinku Ząbkowska-Otwocka. Realizacja projektu rozpocznie się w 2011 (opracowanie SIWZ oraz ogłoszenie przetargu). Remont planowany jest na rok 2012.