nagłówek strony
-A A +A

GRAj z nami W MIASTO!

GRAj z nami W MIASTO!

Miasto to gra potrzeb i interesów, sprzecznych wizji rozwoju, a stawka jest bardzo wysoka – piękno przestrzeni i komfort życia mieszkańców. ArcyPlanista, Bill Bord, Mr Green, Lejdi COOLturka, Drapacz Chmur, Smoger i Inżynier Mamona to postaci symbolizujące różne postawy względem miasta. Będzie można je spotkać na trasie wyjątkowej gry miejskiej „GRA W MIASTO”.

 

 

Zapraszamy do wspólnej przygody inspirowanej tematyką planów miejscowych dla Warszawy, czyli scenariuszy przestrzennego rozwoju naszego miasta.

 

 

 

Stare Miasto i Powiśle staną się scenerią rozwiązywania zadań, zespołowego mierzenia się z problemami, rywalizacji i po prostu fantastycznej zabawy dla wszystkich chętnych. Na najlepsze drużyny czekać będą pakiety nagród.

 

Gra w Miasto wystartuje 13 czerwca z okolic Placu Zamkowego.  Wydawanie materiałów do gry rozpoczniemy o godzinie 10.30, a całą rozgrywkę zakończymy ok. godziny 15.00, również w pobliżu Placu Zamkowego.

 

Chcesz wziąć udział? Nic prostszego – wystarczy zebrać drużynę od 2 do 5 osób i przesłać zgłoszenie na adres grawmiasto@exploring.pl

 

NAGRODY:

Dla drużyny, która zdobędzie 1 miejsce – zestaw gier planszowych  oraz Swiss Card

Dla drużyn, które zdobędą 2 i 3 miejsca – gadżety Hello Warsaw oraz Swiss Card

Dla kolejnych 12 drużyn – zestawy miejskich gadżetow.

 

Nie zawiedź ArcyPlanisty i zgłoś się już dziś!

GRAj z nami W MIASTO!

 

GRAj w Miasto!

Załączniki: 
Plik: Regulamin gry miejskiej "Gra W Miasto", rozmiar pliku: 589.97 KB
Pobierz