nagłówek strony
-A A +A

Jak ocieplić Chłodną? - zakończenie konsultacji

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie działań kulturalno-społecznych na ulicy Chłodnej. Celem Dzielnicy Wola jest ożywienie i skoncentrowanie na ul. Chłodnej życia kulturalnego, czego zaczątkiem była rewitalizacja ulicy w latach 2010-2011. Dzięki konsultacjom społecznym dzielnica chciała poznać opinie mieszkańców na temat dotychczasowych i planowanych działań kulturalnych na Chłodnej. Urząd Dzielnicy chciał również zapytać mieszkańców i organizacje pozarządowe, w jaki sposób chcieliby włączać się w działania integracyjne na Chłodnej. 

 

Konsultacje społeczne trwały od 13 kwietnia do 13 maja 2012 roku.

Jak przebiegały? Z opisem przebiegu konsultacji można zapoznać się TU.

 

Podsumowanie konsultacji i raport z warsztatów zostanie opublikowany za kilka dni.

 

Co dalej z wynikami konsultacji na temat przyszłości ul. Chłodnej?
Jakie propozycje zgłosili mieszkańcy?
Jakie są wyniki ankiety? 
Na te wszystkie pytania uzyskacie odpowiedzi na spotkaniu podsumowującym!

 

Na spotkaniu zapraszamy do dalszej dyskusji na temat przyszłości ulicy Chłodnej.

 

Ogłoszenie wyników i podsumowanie konsultacji nastąpi 24 maja (czwartek), o godz. 17:00, w Urzędzie Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. ZAPRASZAMY!

 

Facebook: http://www.facebook.com/events/337878139609505/ 

 

            

 

Partnerem przy organizacji warsztatów jest British Council, które udostępnia nam metodę pracy Gra Miasto Przyszłości (Future City Game). Jest to warsztat organizowany przez British Council przy udziale partnerów lokalnych w ramach międzynarodowego projektu Creative Cities, wykorzystujący metodologię gry i techniki kreatywnego myślenia. Celem jest wyłonienie ciekawych pomysłów poprawiających jakość życia w danym miejscu. Gra to okazja do dialogu pomiędzy stronami, które rzadko mogą bezpośrednio wymieniać opinie i wspólnie tworzyć nowe wizje. Uczestnicy gry pracują nad pomysłami w interdyscyplinarnych zespołach. Na koniec odbywa się otwarta dyskusja nad pomysłami.