nagłówek strony
-A A +A

Jak odmienić skwer Szymanowskiego? Konsultacje społeczne w plenerze i z makietą

Jak odmienić skwer Szymanowskiego? Konsultacje społeczne w plenerze i z makietą

Modernizacja skweru Szymanowskiego związana jest realizacją dwóch zwycięskich projektów z budżetu partycypacyjnego: Rewitalizacja skweru przy ul. Szymanowskiego i Szpaler ozdobnych drzew na Szymanowskiego.

 

Przyjdź i powiedz nam, jak chciałbyś korzystać ze skweru i co powinno się na nim znaleźć!

 

Twoje uwagi pomogą przygotować projekt nowej aranżacji skweru i koncepcję zagospodarowania obszaru ul. Szymanowskiego (pas drogi, chodniki, pawilony usługowe, lokale użytkowe). Jesienią zaczniemy przebudowę skweru. Koncepcją zagospodarowania otoczenia skweru będzie uwzględniana przez jednostki miejskie przy rozwijaniu tego obszaru w kolejnych latach. Zobacz granice obszaru >>> 

 

Konsultacje społeczne mają dwa etapy

 

Podczas pierwszego możesz nam powiedzieć: Jak korzystasz ze skweru? Jak chciałbyś spędzać tam czas? Informacje te posłużą nam do stworzenia wstępnej koncepcji aranżacji skweru.

Na  drugim etapie konsultacji pokażemy przygotowaną koncepcję i zapytamy Cię, co o niej sądzisz. Zbierzemy wszystkie uwagi i wspólnie, razem z mieszkańcami i architektami krajobrazu, ją przekształcimy, tak by jak najlepiej spełniała potrzeby lokalnej społeczności, czyli Twoje i Twoich sąsiadów.

 

Zobacz terminy spotkań i punktów konsultacyjnych, dowiedz się więcej >>>

 

Konsultacje społeczne trwają do 17 maja 2018