Jak zmieniaMy miasto? Kolacja na skwerku przy ul. Chmielnej

Zapraszamy na spotkanie – kolację na skwerku przy ulicy Chmielnej, które odbędzie się 19 lipca (czwartek), o godz. 17:30, organizowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście, Fundację do Dzieła i Projekt Chmielna.

Organizatorzy chcą porozmawiać o rewitalizacji miasta w miejscu, które przeszło zmiany za sprawą konsultacji społecznych, więcej o konsultacjach TUTAJ.

Przy jednym stole spotkają się mieszkańcy, urzędnicy, artyści i aktywiści, by rozmawiać o najbliższym otoczeniu i pozytywnych zmianach, które w nim zachodzą. Będzie mowa o tym jak rewitalizować miasto w projektach tymczasowych i procesach długofalowych.

Na spotkaniu będzie można m.in. zapoznać się z procesem przemiany skweru. Szczególnie zapraszamy osoby, które wzięły udział w konsultacjach i które są poniekąd autorami zmian, jakie zaszły na Chmielnej.

Obecność należy potwierdzić mailem do 17 lipca na adres: dzielnica@srodmiescie.warszawa.pl lub fundacjadodziela@gmail.com, lub redakcja@gazetanachmielnej.pl.

Więcej informacji w odnośniku.