nagłówek strony
-A A +A

Jaka powinna być kultura w Warszawie - zapisy na warsztaty przedłużone!

Otwieramy konsultacje projektu Programu Rozwoju Kultury w Warszawie do 2020!

 

Biuro Kultury zaprosiło do współpracy ponad 20 ekspertów, którzy wspólnie stworzyli dokument Miasto kultury i obywateli.  Program rozwoju kultury w Warszawie do roku 2020. To najważniejszy dokument programowy miasta w obszarze kultury, który jest tworzony w modelowym procesie angażującym środowisko ludzi kultury, ekspertów i mieszkańców. Będzie on podstawą tworzenia spójnej polityki kulturalnej miasta na wiele lat. Program jest dokumentem otwartym, opisującym warunki konieczne dla realizacji reform. Do roku 2020 postuluje kilkuetapowy harmonogram. Pierwszymi działaniami ma być dostosowanie zarządzania do wyzwań stojących przed warszawską kulturą oraz stworzenie pełnego obrazu jej zasobów, możliwości i potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem i udziału w konsultacjach. Swoje uwagi można zgłaszać na różne sposoby: za pomocą uwag na stronie internetowej, na papierze w miejscach wyłożenia dokumentu, a także biorąc udział w jednym z dwóch warsztatów konsultacyjnych (2 lub 11 czerwca).

 

Zgłoszenia na warsztaty konsultacyjne przyjmujemy do 2 czerwca na pierwszy warsztat i do 10 czerwca na drugi warsztat: 

 

Projekt dokumentu jest dostępny na stronie internetowej (linki poniżej) oraz w Biurze Kultury i w "Warsztacie" przy pl. Konstytucji.

 

Więcej informacji o przebiegu konsultacji, terminach warsztatów, oraz dokument w wersji elektronicznej i formularz do zgłaszania uwag można znaleźć w linkach poniżej. 

 

 

 

Uwagi do programu rozwoju kultury (23.05-12.06)

Czas trwania: 
pon, 23/05/2011 - 00:00 - śr, 29/06/2011 - 10:11
Uwagi zgłoszone w konsultacjach Programu Rozwoju Kultury w Warszawie. Dokument jest dostępny w formie pliku pdf na stronie poniżej. Uwagi można było zgłaszać do 12 czerwca, za pomocą formularza na stronie poniżej. Zostały one podsumowane na spotkaniu 28 czerwca. Podsumowanie dostępne jest na stronie.

Konsultacje Programu Rozwoju Kultury

Czas trwania: 
pon, 23/05/2011 (Cały dzień) - pt, 29/07/2011 (Cały dzień)

Biuro Kultury zaprosiło do współpracy ekspertów, którzy wspólnie stworzyli dokument Miasto kultury i obywateliProgram rozwoju kultury w Warszawie do roku 2020. Określa on cele i obszary polityki kulturalnej Warszawy na najbliższe 9 lat.