nagłówek strony
-A A +A

Podsumowanie konsultacji w sprawie ruchu na ul. Obozowej

Podsumowanie konsultacji w sprawie ruchu na ul. Obozowej

Raport z konsultacji „Jaki ruch na Obozowej”

 

Konsultacje społeczne „Jaki ruch na Obozowej” prowadzone były w dniach 27 października – 16 listopada 2014 roku. Dotyczyły one zmiany stałej organizacji ruchu przy ulicy Obozowej w związku z planowanym remontem torowiska tramwajowego na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Księcia Janusza.

 

Konsultacje społeczne przeprowadził pod względem organizacyjnym Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej. Z prośbą o ich zorganizowanie zwróciło się Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m.st. Warszawy, w związku z planowanym generalnym remontem torowiska tramwajowego przy ul. Obozowej. Biuro przedstawiło do skonsultowania z mieszkańcami trzy zaakceptowane i możliwe do wprowadzenia warianty zmian w organizacji ruchu w rejonie tej ulicy.

 

Największa liczba uczestników konsultacji skorzystała z elektronicznej formy wypowiedzi. Odbyły się też dwa spotkania informacyjne dotyczące zmian w organizacji ruchu przy ul. Obozowej oraz spotkanie podsumowujące. Podczas podsumowania, które odbyło się 3 grudnia 2014 roku Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. (inwestor) wraz z Inżynierem Ruchu m.st. Warszawy przedstawili nowy wariant organizacji ruchu w rejonie ul. Obozowej. Szczegóły tego rozwiązania znajdują się w raporcie podsumowującym konsultacje.  

 

INFORMACJE O KONSULTACJACH SPOŁ. W SPRAWIE ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU NA UL. OBOZOWEJ

INFORMACJE O SPOTKANIU PODSUMOWUJĄCYM TE KONSULTACJE SPOŁECZNE