Powiedz nam, jak ma wyglądać Plan zarządzania dla Starego Miasta

Rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu Planu zarządzania Historycznym Centrum Warszawy – miejscem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przeczytaj informacje poniżej.

Pytania i uwagi możesz przesłać do 3 kwietnia.

Jaki będzie Plan zarządzania Historycznym Centrum Warszawy?

pon, 07/03/2011 - 09:30 - ndz, 03/04/2011 - 23:59
Każde miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO powinno mieć plan zarządzania. Dlatego konieczne jest opracowanie projektu takiego planu dla Starego Miasta, które od 1980 r. wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa jako Historyczne Centrum Warszawy. Poprzez właściwe zarządzanie miejscem światowego dziedzictwa i strefą buforową chcemy stworzyć część miasta, w której harmonijnie współegzystują tradycyjne i współczesne funkcje miejskie, przyjazną dla mieszkańców, jak i turystów.

Konsultacje projektu Planu zarządzania dla Starego Miasta

pon, 07/03/2011 (Cały dzień) - pt, 06/05/2011 (Cały dzień)

Konsultacje projektu dokumentu, który zostanie przekazany do Komitetu Dziedzictwa Światowego UNESCO. Poprzez właściwe zarządzanie miejscem światowego dziedzictwa i strefą buforową, chcemy stworzyć część miasta, w której harmonijnie współegzystują tradycyjne i współczesne funkcje miejskie,&