nagłówek strony
-A A +A

Program "Warszawa Przyjazna Seniorom" - spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne

Zakończyły się konsultacje społeczne programu "Warszawa Przyjazana Seniorom" stworzonego przez Biuro Polityki Społecznej Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z ekpertami i organizacjami pozarządowymi - podsumowanie konsultacji zostanie opublikowane w najbliższym czasie.

 

Jakie propozycje zgłosili uczestnicy konsultacji? Jakie wnioski płyną z czterech warsztatów konsultacyjnych? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedzi na spotkaniu podsumowującym. Ogłoszenie wyników i podsumowanie konsultacji nastąpi 29 maja 2012 r. (wtorek), godz. 17.30-19.30 w Pałacu Ślubów, pl. Zamkowy 6. ZAPRASZAMY!

 

Facebook: http://www.facebook.com/events/194328367351411/

 

O tym, jak przebiegały konsultacje oraz projekt programu "Warszawa Przyjazna Seniorom", można przeczytać tu.

 

Celem konsultacji społecznych było w głównej mierze zebranie uwag i opinii na temat programu „Warszawa Przyjazna Seniorom”. Biuro Polityki Społecznej Urzędu m.st. Warszawy chciało dowiedzieć się, czy zapisane w programie priorytety i działania są zrozumiałe i odpowiadają na potrzeby osób starszych. Ponadto, celem konsultacji było wzmocnienie jakościowe programu poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań zaproponowanych podczas konsultacji, bądź korekta istniejących działań.