nagłówek strony
-A A +A

Ruszają konsultacje na Żoliborzu i Mokotowie!

Ruszają konsultacje społeczne w dwóch dzielnicach Warszawy, realizowane w ramach projektu "Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w m.st. Warszawie" - na Mokotowie i Żoliborzu (w roku 2010 odbyły się konsultacje w pozostałych 16 dzielnicach, informacje o wszystkich są dostępne na naszej stronie!).

 

Na Mokotowie będziemy rozmawiać o Centrum Integracji Mieszkańców "Bartłomieja". Co ma się dziać w tym miejscu? Jakich zajęć oczekują mieszkańcy? Zapraszamy do wypełnienia ankiety poświęconej CIM i do zgłaszania się na warsztaty - więcej informacji w linku poniżej!

 

Żoliborz zastanwia się natomiast, czy i jak uhonorować węgierskiego kompozytora Ferenca Liszta na terenie dzielnicy? Co sądzą na ten temat mieszkańcy Żoliborza i Warszawy? W konsultacjach społecznych poświęconych tej kwestii można wyrazić swoją opinię. W ramach akcji informacyjnej odbywają się też dodatkowo działania edukacyjne poświęcone zyciu i twórczości Liszta. Wszystkie informacje na temat konsultacji i działań towarzyszących w linkach poniżej!

Czy uhonorować Ferenca Liszta na Żoliborzu?

Czas trwania: 
ndz, 13/03/2011 (Cały dzień) - czw, 27/10/2011 (Cały dzień)

Cel: Skonsultowanie ze społecznością lokalną czy należy uhonorować Ferenca Liszta na Żoliborzu, znalezienie godnego miejsca upamiętnienia- wybranie go wśród podanych pomysłów, lub podanie swojej propozycji.

Co ma się dziać w Centrum Integracji Mieszkańców „Bartłomieja”?

ikonka "sąsiedzi"
Czas trwania: 
pon, 14/03/2011 (Cały dzień) - pon, 09/05/2011 (Cały dzień)

Celem konsultacji było dostosowanie oferty programowej Centrum Integracji Mieszkańców „Bartłomieja” do potrzeb mieszkańców Dzielnicy Mokotów.