nagłówek strony
-A A +A

Jaki miejscowy plan dla północnej części Targówka Mieszkaniowego? Raport z konsultacji

Jaki miejscowy plan dla północnej części Targówka Mieszkaniowego? Raport z konsultacji

Bazarek Trocka, ogródki działkowe, nowa zabudowa i miejsca postojowe były tematami, które budziły najwięcej emocji. Wszystkie opinie zebraliśmy w raporcie. Dziękujemy!

 

Konsultacje odbyły się późną jesienią 2018 roku. Rozmowy prowadziliśmy na Targówku Mieszkaniowym: w okolicy bazarku, w szkole podstawowej, w punkcie informacyjnym metra. Planowane zmiany w dwóch wariantach można było zobaczyć też na wystawie plenerowej.

 

To, co od Was usłyszeliśmy, zapisaliśmy w raporcie. Raport wraz z dokumentacją zebranych opinii przekazujemy projektantom planu jako głos doradczy w dalszych pracach sporządzania planu miejscowego.

 

To był już drugi etap tych konsultacji. Pierwszy etap odbył się w maju i czerwcu 2017 roku. Zbieraliśmy wtedy wnioski do planu miejscowego.

 

Co przed nami? Projektanci przygotują projekt planu. Projekt przedstawimy jeszcze raz do konsultacji, będzie można zgłaszać uwagi. Informacje o kolejnym etapie opublikujemy na miejskich stronach, m.in. na konsultacje.um.warszawa.pl. O kolejnych konsultacjach powiadomimy też mieszkańców Targówka Mieszkaniowego.
 

Przeczytaj raport z konsultacji >>>