nagłówek strony
-A A +A

Zazieleńmy ulice Warszawy. Pierwszy etap konsultacji za nami

Zazieleńmy ulice Warszawy. Pierwszy etap konsultacji za nami

To nie koniec, to przystanek! 5 lutego skończyliśmy zbierać informacje o Waszych potrzebach związanych z zielenią na warszawskich ulicach. Za wszystkie punkty widzenia serdecznie dziękujemy. Z projektami zielonych ulic wrócimy do Was w marcu i kwietniu.

 

Zakończyliśmy pierwszy etap konsultacji. W ciągu trzech tygodni rozmawialiśmy o ponad trzydziestu ulicach i placach w większości dzielnic Warszawy.

 

Dziękujemy za wszystkie punkty widzenia! Projektanci wpiszą Wasze głosy w koncepcje, które przedstawimy Wam wiosną podczas drugiego etapu konsultacji. Sprawdź, kiedy będziemy rozmawiać o nowych koncepcjach ulic:

 

 

Gotowe koncepcje zagospodarowania ulic i raporty z konsultacji opublikujemy w maju i czerwcu 2018. Pierwszą zieleń posadzimy już w tym roku. Projekty wymagające większych przekształceń będziemy realizować stopniowo w kolejnych sezonach.

 

Dzięki programowi #zieloneulice zmieni się blisko 80 głównych ulic Warszawy. Już wiosną 2018 roku nowe drzewa pojawią się tam, gdzie wiemy, że ich brakuje. W konsultacjach rozmawiamy o tym, co  jeszcze możemy zrobić.

 

Więcej o tym programie znajdziesz na stronie Zarządu Zieleni m.st. Warszawy.