nagłówek strony
-A A +A

Konsultacje społeczne projektu dobudowy torów do Piaseczna/Czachówka i uruchomienia linii kolejowej do Konstancina-Jeziorny

Konsultacje społeczne projektu dobudowy torów do Piaseczna/Czachówka i uruchomienia linii kolejowej do Konstancina-Jeziorny

Trwają prace nad studium wykonalności dla budowy dodatkowych torów aglomeracyjnych na trasie z Warszawy do Piaseczna wraz z połączeniem do Konstancina-Jeziorny. Jednym z elementów tego opracowania są konsultacje społeczne, które ze względu na obecną sytuację epidemii odbywają się w Internecie.

 

Ankietę można wypełnić do 26 kwietnia 2020 roku.

 

Dokumentację przedprojektową dla zadania „Dobudowa torów aglomeracyjnych na odcinku Warszawa Aleje Jerozolimskie – Piaseczno wraz z połączeniem do Konstancina-Jeziorny – opracowanie studium wykonalności”, na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., przygotowuje firma BBF Sp. z o.o.

 

Organizatorzy konsultacji chcieliby dowiedzieć się:

  • Jakie są potrzeby przewozowe mieszkańców Warszawy oraz gmin Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola i Prażmów?
  • Jakie są odczuwalne przez mieszkańców niedobory i braki w zakresie infrastruktury dotyczącej obsługi podróżnych (perony, dojścia, windy, parkingi P&R, miejsca dla rowerów, przejścia podziemne)?
  • Gdzie należy zlokalizować nowe perony kolejowe/ przystanki kolejowe lub zmodyfikować istniejące?
  • Jakie są rekomendacje użytkowników w zakresie skrzyżowań linii kolejowej z drogami (przejazdy kolejowe) na odcinku Warszawa Al. Jerozolimskie – Czachówek Południowy oraz Warszawa Okęcie – Konstancin-Jeziorna?

 

Ze względu na sytuację epidemii i brak możliwości spotkań z mieszkańcami konsultacje odbywają się wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

 

Jak wciąć udział w konsultacjach?

 

 

Jest na to czas do 26 kwietnia 2020 roku.

 

Więcej informacji o tych konsultacjach można znaleźć na stronie >>>